niedziela, 7 lutego 2016

Magiczne Walentynki: Czyli jak dobrze wykorzystać ten miłosny czas (bonus: specjalny konkurs)

Witajcie.

Luty rozpoczął się dla nas już na dobre. Każdy człowiek liczy na to, że otaczająca nas natura wybudzi się do życia, a pogoda ulegnie poprawie. W końcu wszystkim nam potrzeba więcej ciepła.

Tym bardziej rozgrzewa i rozczula nas świadomość tego, że już niedługo przecież Walentynki.

Święto o tradycji wywodzącej się aż ze starożytnego Rzymu, na nowo będzie wiodło swój prym – jako idealny czas dla zakochanych, osób, które mają ochotę na randkowanie, oraz dla tych, którzy chcieliby po prostu spędzić czas z bliską im osobą. Z tej okazji przygotowałam dla wszystkich czytelników bloga post poświęcony temu, jak wykorzystać walentynkowy czas w magiczny sposób.

Dodatkowo specjalnie na walentynki, ogłaszam konkurs na fanpage RitualiExlibris. Konkursowe informacje znajdziecie na samym końcu dzisiejszego artykułu, a tymczasem zapraszam was do właściwej lektury.Magiczne Walentynki
(pod znakiem urozmaicenia)


Nim przejdziemy do właściwej części dzisiejszego tematu, wypadałoby sobie odświeżyć historię Walentynek.

1. Historia święta

Pierwotną tradycją, od której wzięły się Walentynki, są Luperkalia — święto podczas którego nie tylko miłość wiodła prym, ale również symboliczny hołd dla Wilczycy, która wychowała Romulusa i Remusa. W starożytnym Rzymie obchody Luperkaliów miały miejsce pomiędzy 13 a 15 lutego, czemu towarzyszyły rozmaite formy obchodów. Jedną z tych najsłynniejszych było losowanie przez mężczyzn imion żeńskich, które umieszczano w urnie. Tak złączeni mężczyźni i niewiasty-mieli stanowić pary do końca obchodów owego święta.

Świat się zmieniał, tak samo Luperkalia musiały odejść w cień - bowiem w pewnym momencie na teren Rzymu zaczęli napływać Chrześcijanie ze swoją wiarą.

Wśród wiernych wyznawców tej religii znajdował się biskup Walenty, którzy wbrew przyjętym w Rzymie normom-udzielał błogosławieństwa młodym i zakochanym legionistom. Każda para zakochanych wierzyła w to, że ci, którzy otrzymali błogosławieństwo tego człowieka-zostawali parą złączoną na wieki. Przez ten fakt sława mężczyzny rosła na sile, aż w końcu dotarła do uszu panującego wówczas Cesarza Klaudiusza.

Informacja o cudownym Walentym oburzyła na tyle władcę, że skazał on biskupa na wyrok śmierci.

Na tym jednak nie koniec opowieści — gdyż skazaniec za kratami poznał niewidomą kobietę, którą obdarzył gorącym uczuciem. Podobno według pewnej przypowieści miłość mężczyzny dokonała cudu, który przywrócił wzrok kobiecie.

Walenty wiedział, że czeka go smutny koniec, lecz nie powstrzymało go to przed wysłaniem liściku do ukochanej - „Od twojego Walentego”. Teraz jest już jasnym dla nas czemu hasło „From your Valentine” stało się tak bardzo popularne na świecie, a święto zakochanych figuruje pod nazwą Walentynki.


2. Walentynki dziś


Obecnie rok w rok obchodzimy 14 lutego dzień zakochanych. Kolorowe serca, kartki z życzeniami, liczne oferty przewidujące nietypowe randki czy karnety-wprost biją nas po oczach swą obfitością i mnogą liczbą. Nie dziwi nas to tym bardziej że miłość jest jednym z najsilniejszych uczuć na tym świecie.

Niestety nie wszyscy są zwolennikami regularnego praktykowania tejże tradycji. Po pewnym czasie ludzie odczuwają znużenie z powodu widzianych co roku identycznych motywów i ofert. Niektóre pary w początkach swej relacji-wręcz nie mogą się doczekać wspólnego obchodzenia pierwszych Walentynek. Co jednak dalej ma miejsce? Najczęściej zapomnienie, niechęć do powtarzania tego samego i poszukiwanie czegoś zupełnie nowego.

Biorąc pod uwagę to jak owo święto wygląda, stwierdziłam, że czas powiedzieć temu stop. Każdy powinien mieć chęć i czuć zaangażowanie w związku z tą celebracją dnia zakochanych.

Właśnie z tego powodu postanowiłam wprowadzić pewne urozmaicenie na blogu, w postaci tego specjalnego wątku, który chcę poświęcić: Nietypowym pomysłom na magiczne spędzenie walentynek.

Jeśli chcecie wprowadzić trochę magii i urozmaicenia w wasz związek oraz już w tym roku spędzić niesamowite walentynki — znajdziecie poniżej coś dla siebie. Zapraszam was do zapoznania się z moimi propozycjami.
______________________________________________________


I. Afrodyzjaki - jako źródło nowych doznań


Pary, które często sięgają po jedzenie-czy to w formie domowej kolacji, czy też wyjścia do restauracji-mogą w ramach urozmaicenia zdecydować się na.... Zabawę z Afrodyzjakami.

Afrodyzjaki zawdzięczają swoją nazwę Afrodycie — która w Grecji była uznawana za urodziwą boginię miłości. Ludzie wierni jej niesamowitej osobie i mocy poszukiwali składników, które przy odpowiednim wykorzystaniu, działałyby równie silnie co boskie wpływy Bogini miłości. Ich poszukiwania odniosły sukces, a cudowne zioła i różne osobliwości, które odnaleźli w przeciągu setek lat, zyskały tytułową nazwę-by hołd dla Bogini trwał już na wieki.

Jeśli sięgniecie po Afrodyzjaki możecie liczyć nie tylko na rozkosz dla waszego podniebienia oraz ciekawe doznania fizyczne. Bardzo często środki te stosowane są w ramach łóżkowej gry wstępnej lub po uprawianiu seksu, aby partner, lub partnerka zostali na nowo rozbudzeni do ponownego zbliżenia. Dzięki temu wasz związek może zostać urozmaicony, a wy sami będziecie mieli okazję poznać siebie na nowo.

Trzy najbardziej znane nam Afrodyzjaki do spożywania to: Czekolada, Wino, Truskawki.

Innymi nieco mniej znanymi są: Bita Śmietana, Granaty, Migdały, Imbir, Lubczyk, Chili, Kakao, Owoce Morza, Miód, Banany.


Powyższe przykłady mogą stanowić świetne urozmaicenie dla każdego, kto potrzebuje bodźców smakowych.

Po co wychodzić więc na kolację, jeśli można z partnerem delektować się truskawkami maczanymi w bitej śmietanie? Co, jeśli dla większego doznania pozwolimy sobie na zlizywanie miodu z ust naszej drugiej połówki? Może warto by było przygotować dla naszego ukochanego owoce morza, którymi będziemy go karmić na zachętę? Wariantów wykorzystywania smakowych Afrodyzjaków jest o wiele więcej, ale na tym nie poprzestawajmy.


Poza doznaniami smakowymi: Zwracamy często uwagę na zmysł wzroku, węchu i dotyku. Tutaj do akcji wkraczają Afrodyzjaki, które pobudzają owe zmysły, nastrajając nas tym samym na tyle, by doświadczyć czegoś nowego (i w dodatku gorącego).

Skuteczne pobudzenie wzroku, uzyskujemy przy pomocy barw ubioru lub otoczenia, w którym się znajdujemy. Przytulne wnętrza, w których dominuje czerwień bądź kusząca bielizna w tym samym kolorze-mogą również stanowić świetny początek dla upojnego Walentynkowego wieczoru z drugą osobą. Przyćmione światło potęguje doznania erotyczne, a ciepłe barwy bardziej zwracają uwagę osób, które są wzrokowcami.

Zmysł węchu pobudzimy świetnie poprzez stosowanie olejków zapachowych, świec & kadzidełek, które umieszczone w domu bądź bezpośrednio w sypialni-mogą nad odurzać i łatwiej wprowadzić w pożądany nastrój. Ulubiony zapach naszego wybranka czy wybranki może wspomóc nasze działania związane ze wspólnym zbliżeniem. Nawet jeśli nie zależy nam na pójściu do łóżka, wspólnie spędzane święto zakochanych w otoczeniu zapachowych świec i kadzideł, pozwoli nam na większy relaks i poczucie większego zbliżenia się do kochanej osoby.

Jeśli chodzi o dotyk: Nikt nie powie, że nie słyszał o masażu olejkami aromatycznymi. Jest to działanie, o którym zapominamy, mimo jego odżywczego i pobudzającego wpływu. Każdy z nas przyzna bowiem że nie raz w trakcie masowania partnera czy partnerki-zwykły masaż mógł zmienić się w dotyk erotyczny, co stanowi wspaniały rodzaj gry wstępnej. Jeśli was partner lub partnerka-jest dotykowcem, jest to idealna forma doznania dla niej/niego. Pozwólmy sobie więc na odrobinę magii w formie odpowiedniego dotyku, tym bardziej że nie często zdarza nam się taka okazja do działania-jak w Walentynki.

Ostatnim zmysłem na który warto zwrócić uwagę jest słuch. To właśnie dźwięki stanowią jeden z Afrodyzjaków wartych zastosowania w domu lub poza nim. Wyjście na muzyczną zabawę, odtwarzanie erotycznej muzyki w sypialni... To nic innego jak bardzo różnorodne urozmaicenie dla dwojga.

Jak widzicie już teraz otrzymaliście ode mnie pomysły na to, jak urozmaicić obchody 14 lutego. Na tego typu magii codziennych elementów otoczenia, czy składników jedzenia — nie koniec. Pora przejść do czegoś bardziej zaawansowanego.
______________________________________________________


II. Bóstwa sprzyjające miłosnej magii

Jeśli w tym roku chcielibyście odejść, choć na chwilę od wzajemnego pobudzania się a zamiast tego zadbać o przyszłość waszego związku i jego błogosławieństwo — warto wykorzystać magiczny Walentynkowy czas do pracy z bóstwami.

W każdej kulturze, w każdym kraju, wszędzie na świecie znajdziemy bogów i boginie-związanych z miłością. Nie sposób jest ich zliczyć i przedstawić tutaj od A do Z, stąd też zaproponuję wam zainteresowanie się trzema boginiami, które wspaniale mogą wpłynąć na wasze związki wolne & stałe relacje małżeńskie. Bóstwa, które wam przedstawię, mogą być poproszone o błogosławieństwo, przywołane na czas miłosnego rytuału, lub też obdarowane przez was ofiarą w imię wybranego celu miłosnego.


1. Afrodyta - Bogini miłości i piękna

Nikt nie zaprzeczy, że owo bóstwo jest jednym z tych najbardziej znanych. Rzymska Wenus sprzyja pięknu, miłości, romantycznym porywom uczuć i młodym parom. Jako bogini nigdy nie mieszkała na Olimpie i była nawet starsza od samego Zeusa. Już sam ten fakt dodawał jej więcej mocy a niżeli przywódcy Bogów ze świętej góry.

Według mitologii greckiej, cierpiąca z powodu romansów małżonka Hera, często odwiedzała Afrodytę w jej siedzibie, aby móc wydobyć od niej... Fartuszek. Miał on pobudzać pożądanie w każdym, kto ujrzy osobę w niego odzianą. Co jakiś czas zatem Hera przywdziewała ten artefakt, aby skusić swego męża-i uratować związek z niewiernym jej Zeusem.

Jeśli i wam potrzeba takiego wpływu uzdrawiającego, silnej energii miłosnej & wzmocnienia piękna w waszej relacji - warto zwrócić swe prośby do Afrodyty, czy to w formie rytualnej, czy też poprzez żarliwą modlitwę. Bogini ta ceni sobie szczere intencje oraz ofiary w formie kwiatów, miodu i innych słodkich produktów uznawanych za Afrodyzjaki.


2. Kwan Yin - Bogini trwałych relacji i domowego ciepła

Jeśli wykroczymy poza Europejski obręb i udamy się w głąb Azji, warto przyjrzeć się panteonowi bóstw Chińskich. To właśnie z niego pochodzi Bogini Kwan Yin (czytaj: Kułan Jin — przyp. Autorki), która odpowiada za miłosierdzie, miłość rodzinną i płodność. Jej energia jest o wiele delikatniejsza od tej, jaką posiada Afrodyta.

Mimo to w połączeniu ze szlachetną intencją i odpowiednią ofiarą-Bogini ta będzie umiała uzdrowić nie jedną małżeńską relację lub też takie formy związku, w których jest kładziony nacisk na życie domowe. Jeśli więc zależy wam na delikatnej formie pomocy & zażyczeniu sobie bezpieczeństwa i pomyślności w waszym związku - warto zwrócić swą prośbę właśnie do Kwan Yin.

Bogini ta adekwatnie do prezentów od jej wyznawców nie przyjmuje wielce wygórowanych ofiar. Zwykła filiżanka aromatycznej herbaty wraz ze świeżo ugotowanym ryżem — zadowolą ją jako podziękowanie. Do ryżu można dodać też odrobinę mleka i cynamonu, w ramach próśb o większą czułość międzyludzką.


3. Bastet - Kocia bogini erotyczności i uniesienia

Każdy kto potrzebuje więcej erotyzmu i seksualnych doznań w swojej relacji - powinien jednak skłonić się w stronę Egipskiej bogini Bastet. Ubasti, była kocią matką i płomienną córką boga Ra, która występowała za dnia w pół-kociej i pół-ludzkiej formie, zaś nocą przybierała w pełni kocią postać. Bardzo często kapłanki oddawały jej cześć poprzez tańce i ruchy-które dzisiaj kojarzą nam się z erotyczną formą taneczną. To właśnie ta bogini ma najprzyjemniejsze wibracje oraz typ energii wspomagający seksualny wpływ.

Jeśli macie więc czerwone świece pod ręką, mleko oraz kadzidła o słodkiej woni - Możecie śmiało złożyć to w ofierze Bastet, prosząc ją o typowo seksualny wpływ na relację. Bogini ta nie ignoruje szczerych próśb i działa bardzo szybko w prostych sprawach. Włączając ją i jej wpływ do tegorocznych Walentynek, możecie się mocno zadziwić.


Aby jednak na samych Boginiach się nie zatrzymywać, specjalnie z okazji Walentynek przedstawię wam prosty rytuał — który jest propozycją dla osób, chcących po prostu wykonać magiczną operację bez wpływu obcych istot.
______________________________________________________


III. Rytualne błogosławieństwo - jako wsparcie dla związku


Jeśli nie chcecie szukać więzi z bóstwami, ale zależy wam na wykonaniu prostej magicznej operacji, myślę, że ta część dzisiejszego postu — może was zaciekawić najbardziej. Pojawią się tutaj konkretne informacje, opis podstawowych czynności w skrócie & odnośniki do miejsc gdzie zdobędziecie potrzebne wam materiały.

Poniższy rytuał jest prostym działaniem magicznym dla osób, które są początkujące. Więcej informacji związanych z podstawami rytualnymi znajdziecie na blogu w "Rytualnej Serii", która obecnie zawiera już 5 części. Wspominam o tym, ponieważ przed wykonaniem poniższego rytuału, należy być świadomym rytualnych podstaw.

Przejdźmy więc do sedna. Aby wykonać rytuał mający na celu pobłogosławić daną relację, potrzebne nam będą:

 1. Olejek Magoi Agni - Czerwony, Fioletowy lub Różowy.

2. Olejek Kamforowy lub Różany.

3. Mała różowa świeca z pszczelego wosku (potrzebna jest tutaj taka świeca, która jest wykonana z silnego naturalnego składniku).

4. Kartka papieru A4 (jedna lub 2sztuki).

5. Mały scyzoryk i długopis

6. Miska lub podstawka z metalu.Przebieg rytuału:

1. Na różowej świecy musimy wyryć skrypt runiczny, widoczny na zdjęciu z prawej strony. Skrypt ten w kolejności od góry do dołu wygląda następująco: BERKANA-DAGAZ-EHWAZ-INGWAZ.

2. Następnie świecę namaszczamy olejkiem Magoi Agni by wzmocnić jej wyjściowe wibracje energetyczne.

3. Na jednej z kartek zapisujemy modlitwę w której umieszczamy swoje imię i naszej drugiej połówki. Powinna to być modlitwa miłosna w której prośba jest kierowana w stronę sił wyższych & losu, dotycząca szczęścia i błogosławieństwa w związku.

4. Kartkę tą namaszczamy olejkiem kamforowym + dodajemy trochę olejku kamforowego na naszą świecę.


5. Bierzemy drugą kartkę i wyrysowujemy na niej serce. W serce należy wpisać dwie runy Ewhaz (tak jak pokazane jest to na zdjęciu), imiona własne + drugiej połówki połączone na środku dużą runą GEBO.

6. Kartkę z sercem w całości namaszczamy olejkiem kamforowym.

7. Następnym krokiem jest zapalenie naszej świecy i pomodlenie się nad nią, wraz z wyobrażeniem sobie tego że związek dwojga zostaje pobłogosławiony.

8. Kolejnym krokiem jest odczytanie naszej modlitwy, aż do kulminacyjnego momentu - po czym należy ją spalić. Popiołem z modlitwy namaszczamy w trakcie procesu świecę, oraz kartkę z sercem.

9. Dalej czeka nas modlitwa w duchu, oraz ładowanie naszym wyobrażeniem świecy i rysunku serca. Musimy skupić się na energii świecy & tym że cała pozytywna moc wpływa do rysunku który reprezentuje nasz związek.

10. Gdy świeca całkiem się już dopali, zbieramy resztki jej wosku i doklejamy je do rysunku serca. 

11. Tak przygotowany prosty przedmiot (naładowany pozytywną energią) należy zakopać w lesie i poświęcić ziemi jeszcze tego samego wieczoru - robiąc to oczywiście w intencji wsparcia naszego związku. Można poświęcić owe resztki samej ziemi, albo wybranemu drzewu z prośbą o ładowanie ich siłą natury.

______________________________________________________


IV. Seksualna Tantra - jako wspaniałe wzbogacenie duchowe dla dwojga


Specjalnie dla tych osób, które lubią ćwiczenia fizyczne, zajmują się rozwojem duchowym i pragną szerszego wzbogacenia relacji — przygotowałam nie lada wyzwanie. Wyobraźcie sobie: Co by było, gdybyście w tegoroczne Walentynki postanowili.... Skusić się na Seksualną Tantrę? Brzmi to dość egzotycznie, ale przygotujcie się na więcej dreszczy emocji.

Tytułowa Tantra to o tyle ciekawa forma praktyki, która zadowoli nie jedną wymagającą osobę, oraz spotęguje doznania dwojga.

Czym ona jest? Czego dotyczy Tantra Seksualna?

 Najprościej pisząc: Jest to ćwiczenie łączące w sobie medytację, dotyk, relaksację oraz Kamasutrę - w jednym. Tego typu "trening" wywodzi się z dalekiego wschodu i składa się na niego zbiór praktyk seksualnych. W Tantrze seksualnej, para ma szansę rozwinąć się duchowo poprzez wspólną pracę nad jakością związku w każdej jego sferze. Oprócz doznań czysto fizycznych, pary praktykujące Tantrę poszerzają świadomość swego umysłu oraz poznanie związane z ciałem i seksualnością. 

Każda osoba pasjonująca się pozycjami w seksie, ćwiczeniami relaksacyjnymi czy jogą, ci, którzy lubują się w ciszy i medytacji — bezproblemowo odnajdą się w praktyce Tantrycznej.

Przejdźmy więc do samej praktyki Tantry Seksualnej. Aby rozpocząć swoją przygodę z tym ćwiczeniem, warto wykorzystać choćby i poniższy przykład, który przygotowałam specjalnie na Walentynki dla osób "początkujących".Przykład praktyczny - "Tantra dla opornych":

1. Oboje partnerów przed stosunkiem powinno wyciszyć się podczas słuchania relaksacyjnej muzyki. Dobra będzie również wstępna medytacja obojga, aby pozbyć się zbędnych myśli.
2. Następnie Partner powinien zacząć delikatnie masować Partnerkę(lub Partnera) po karku, plecach, przy okazji dotykając delikatnie jej barków, ud czy też nagich piersi.
3. Partnerka może również wykonać masaż dla swojego Partnera(lub Partnerki), stosując przy tym dla odmiany olejek do aromaterapii. Jej ruchy winny być bardzo delikatne i przypominać głaskanie.
4. Po tego typu wprowadzeniu, Partner powinien delikatnie ułożyć Partnerkę na łóżku, muskając przy tym ustami jej szyję i rozchylając bardzo powoli jej nogi.
5. Partnerka powinna stopniowo masować w tym czasie szyję, barki i boki klatki piersiowej Partnera, tak aby jeszcze mocniej mogli się do siebie zbliżyć.
6. W tym momencie Partner może zacząć dotykać Partnerkę w okolicach intymnych i stymulować ją lekko palcami.
7. Partnerka może natomiast wziąć do swoich ust palec wskazujący Partnera i bawić się nim językiem.
8. Kolejną rzeczą jest wejście w Partnerkę. Partner powinien szybko w nią wejść i szybko z niej wychodzić. Czynność należy powtarzać na przemian do rytmu (ale nie za szybko!)
9. Warto by Partnerka w takiej sytuacji podniosła swoje nogi, i objęła nimi plecy Partnera. Jeśli chce przestać bawić się jego palcem, może przejść do głaskania jego szyi i ocierania się piersiami o jego skórę.
10. Pomijając maksymalne podniecenie, oraz orgazm-tak odbywany stosunek możemy uznać za proste Tantryczne zbliżenie.


Jak widać na powyższym przykładzie, nie chodzi tutaj wcale o szybki seks dla dwojga. Cały proces jest wolniejszy, zawiera więcej elementów i form praktycznych, które na naszą przykładową Tantryczną praktykę się składają.

Dwie osoby — czy to kobieta z mężczyzną, mężczyzna z mężczyzną czy kobieta z kobietą — mogą lepiej poznać swoje seksualne potrzeby, zbliżyć się do siebie bardziej nie tylko fizycznie, ale też i psychicznie, a dzięki medytacji i wyciszeniu — czerpać same pozytywy z seksu i innych doznań, jakie zawiera w sobie Seksualna Tantra.

Jeśli temat tego typu praktyki zainteresował was mocno, zawsze możecie wykorzystać to jako inspirację dla "prezentu z okazji Walentynek". Książka o masażu Erotycznym? Może jakaś lektura dotycząca Tantry? Zrobienie z tego prezentu dla waszej drugiej połówki?

Właśnie. Tego typu prezent z okazji święta zakochanych, nie tylko zaskoczy waszego Partnera/Partnerkę, ale również może zainicjować igraszki w formie gry wstępnej, celem, której będzie "wypróbowanie tego typu praktyki" z okazji waszego święta miłości. Czyż nie brzmi to kusząco? Może to właśnie dzięki takiej niespodziance, Walentynkowe doznania sprawią, że już na zawsze ulegniecie transformacji Wy & Wasz związek.

Jeśli szukacie książkowych pozycji dotyczących Tantry Seksualnej, mogę wam polecić od siebie następującą lekturę: "Nowa Tantra Prosta i seksowna" - autorstwa Susan Crain Bakos.

Każdy kto potrzebuje większej dawki informacji o pozycjach w seksie & Kamasutrze samej w sobie, może spojrzeć na ten tytuł: "Kamasutra" - którego autorem jest Dane Lance.

Inne osoby potrzebujące przeszkolenia w zakresie Masażu Erotycznego, niech spojrzą na tę książkę: "Masaż erotyczny. Podstawowe techniki zmysłowe dla zakochanych".


Jak widzicie — możecie znaleźć ciekawe pozycje, które świetnie nadadzą się na nietypowy prezent, mogący bardziej was z sobą zbliżyć. Dlatego nie czekajcie i korzystajcie z życia oraz magii-gdyż Tantra jest po części magiczną praktyką, mogącą bardziej was uduchowić i pomóc wam dobrze spożytkować energię seksualną.
______________________________________________________


Konkurs Walentynkowy dla czytelników RitualiExlibris

Zgodnie z obietnicą na początku dzisiejszego wpisu, zapraszam was do wzięcia udziału w specjalnym konkursie dla czytelników bloga. Poniżej (pod zdjęciem konkursowym) znajdziecie informacje o tym, jak wziąć udział w zabawie i co możecie konkretnie wygrać.Z okazji najbliższego święta Walentynek (czyt. 14 lutego 2016roku), postanowiłam przygotować prosty konkurs dla wszystkich czytelników RitualiExlibris. Jeśli chcielibyście zaraz po Walentynkach zaskoczyć waszą drugą połówkę nietypowym prezentem — to macie ku temu okazję.Nagrodą (dwuczęściową) w konkursie jest: 

- Bransoletka z łapaczem snów, symbolizującym odpędzenie koszmarów i niechcianych mar. Jeśli chcielibyście wyrazić swoją miłość w symboliczny sposób i dać wybranej osobie do zrozumienia że pragniecie ją ochraniać - jest to idealny dodatek dla waszej drugiej połówki.

- Dodatkowo wraz z bransoletką zwycięzca/zwyciężczyni otrzyma ode mnie możliwość skorzystania ze specjalnego mini rozkładu miłosnego dotyczącego jednej wybranej osoby (lub pary). Rozkład miłosny zostanie wraz z bransoletką przesłany pocztą do zwycięskiej osoby, aby mogła go zachować na pamiątkę tegorocznego święta zakochanych.


Zasady dotyczące konkursu & Informacje są następujące: 


1. Konkurs ten jest Walentynkową formą prezentu ode mnie dla was. Rozpoczyna się on wraz z dniem 07.02.2016 i potrwa do dnia 14.02.2016r a czasowo w tym dniu do godziny 23:59.

2. W konkursie mogą brać osoby w każdym wieku, które są czytelnikami bloga RitualiExlibris.

3. Warunkiem głównym wygrania nagrody jest:

- Polubienie fanpage RitualiExlibris
- Następnie zalajkowanie umieszczonego na nim postu konkursowego (z widocznym wyżej zdjęciem nagrody)
- Umieszczenie w komentarzu pod postem odnośnika do osoby której chcielibyście sprezentować ową nagrodę
- Udostępnienie publiczne postu konkursowego z fanpage - u siebie na facebookowej tablicy.

4. Jedna osoba może zamieścić pod zdjęciem jeden komentarz. Tym samym np. Para osób może wzajemnie się otagować w swoich komentarzach co zwiększa szanse na wygraną.

5. Zwycięzca jest wybierany na drodze losowania & po sprawdzeniu czy spełnia wszelkie wymogi konkursowe.

6. Jeśli w ciągu 24 godzin od wygranej nie otrzymam adresu wygranej osoby, wówczas dokonuję ponownego losowania innej osoby.

7. Samo losowanie odbędzie się w dniu 15.02.2016r. w godzinach popołudniowych. Wasze szanse wylosowania może zwiększyć również śledzenie mojego bloga w opcji Google+.
______________________________________________________To wszystko na dziś. Mam nadzieję, że każdy z was odnalazł w dzisiejszym artykule idealny pomysł na swoje "Magiczne Walentynki". 

Zapraszam was serdecznie do odwiedzenia facebook'owego fanpage RitualiExlibris i wzięcia udziału w konkursie oraz do lektury kolejnych postów, które pojawią się w najbliższym czasie na blogu.


Brak komentarzy :